Realizace

Kontakt

ZASKLENIE

Dodávané zasklievacie systémy sa vyznačujú jednoduchým ovládaním a ich údržba je veľmi jednoduchá. Zasklením pergoly získavate väčší priestor na obývanie a tým sa zvyšuje kvalita vášho bývania. Zároveň eliminuje hluk z vonkajšieho prostredia a zabraňujú vniknutiu prachu a dažďu. Vďaka tomu, že prispievajú k udržiavaniu vnútornej teploty tiež znižujú náklady na vykurovanie. Ak sa navyše rozhodnete použiť bezpečnostné sklo či uzamykateľné varianty, sú zasklievacie systémy účinnou ochranou pred zlodejmi.

·         Esteticky čisté riešenie uzavretie stien pergoly

·         Kvalitné ložiská a nerezové komponenty pre hladký chod

·         Až 5 drážkové koľajnice umožňujú použitie až 8 skiel

·         Kalené sklo s hrúbkou 8 a 10 mm s vysokou odolnosťou voči poškodeniu

·         Pojazdové profily vo farbách RAL podľa farby pergoly

·         Vďaka bezrámovej technológii pôsobí aj zatvorená pergola veľmi vzdušne

ZIIP SCREEN ROLETA

Screenové rolety sú veľmi rýchlo sa rozvíjajúci tieniaci systém. Screen je v tomto prípade označenie pre špeciálnu tkaninu, ktorá je zložená väčšinou z rastra zo sklených vlákien potiahnutých PVC, takto vyrábané poťahy sú potom veľmi odolné a rozmerovo stálé.

Tieto tkaniny sú prevažne používané v exteriéri, ale môžu byť tiež použité v interiéri vo forme interiérových screenových roliet. Veľkou výhodou je správanie screenových látok. Vďaka miniatúrnym otvorom zabraňujú prieniku priameho slnečného svitu, ale zároveň prepúšťajú tlmené svetlo. Interiér je teda prirodzene osvetlený, ale neprehrieva sa a svetlo neoslepuje. Screenové rolety sú vďaka vlastnostiam látok veľmi odolné proti vetru a poveternostným vplyvom. Tkanina tiež umožňuje mikroventiláciu cez otvory screenu, tým sa pomáha k termoregulácii interiérovej strany screenové rolety.  Screenové rolety nenarúšajú vzhľad objektu, sú prakticky minimálne viditeľné, pretože sa väčšinou umiestňujú do schránok vo fasáde a samotná látka je veľmi nenápadná.