Realizace

Kontakt

HLAVNÉ FUNKCIE

Nemecký výrobca Lewens je tradičný dodávateľ markíz a pergôl najvyššej kvality. Výrobky sa vyznačujú kvalitným spracovaním, širokým výberom štandardných farieb konštrukcií a to vrátane luxusným štruktúrovaných farieb a tiež veľkým výberom doplnkov. Pergoly Lewens sú kvalitné a prepracované pergoly so zasklením bezpečnostnými sklami, perogly je možné vybaviť strešnými markízami a tiež screenovými roletami. Všetky pergoly Lewens majú integrovaný odvod dažďovej vody vo vnútri stĺpikov, je možné si zakúpiť integrované LED osvetlenie krokiev pergoly a tiež infražiarič pre zaistenie tepelnej pohody aj v chladnejších mesiacoch. Zasklenie pergoly je možné vykonať posuvnými sklami.

[ pergoly lewens ]

MURANO INTEGRALE

Okrem klasickej pergoly ponúka výhodu v integrovanej strešnej markíze. Zasklenie bezpečnostnými sklami je samozrejmosťou ako aj odtokový žľab s integrovaným zvodom dažďovej vody v nosnom stĺpiku. Maximálne rozmery pergoly sú 7×5 metrov. Pri modulovej montáži je možné dosiahnuť dĺžky až 10 metrov. Pergolu je možné zaskliť posuvnými alebo pevnými sklami a navyše vybaviť aj Screenovými roletami. Na výber je 21 štandardných farieb konštrukcie pergoly. Všetky pergoly so systémom SOMFY Tahoma a connexoon je možné ovládať pomocou PC alebo smartfónu.

[ pergoly lewens ]

MURANO VETRO

Maximálne rozmery tejto pergoly sú 7 m šírky a 5 m hĺbka. Na výber je 23 štandardných farieb konštrukcie pergoly. Pergolu je možné zaskliť posuvnými alebo pevnými sklami a navyše vybaviť aj Screenovými roletami.
Strecha pergoly je navrhnutá a pripravená na inštaláciu tieniacej markízy.

DÁŽĎ

Ochrana proti dažďu.

SNEH

Ochrana proti snehu.

PÔVOD

Vyrobené v Nemecku.

FARBA

Štruktúrované RAL farby.

ZÁRUKA

2 ročná záruka.

OSVETLENIE

Osvetlenie LED svietidlami.

BEZPEČNOSŤ

Sklá s bezpečnostnou fóliou.

MATERIÁL

Kvalitná hliníková konštrukcia.

[ Realizácie]

GALÉRIA NAŠICH PROJEKTOV

VYŽIADAŤ KALKULÁCIU

Chcete rýchlu cenovú ponuku?